Zapisz się na kurs

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kursach językowych, artystycznych – gitarowych, plastycznych, a także kursu kreatywnego z elementami matematyki, wyobrażenia przestrzennego, przyrody, chemii dla uczniów szkoły podstawowej. Prowadzimy kursy na różnych poziomach nauczania oraz we wszystkich kategoriach wiekowych. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Prowadzimy również zajęcia indywidualne, z dojazdem do kursanta, biznesowe oraz dla firm.

Osoby, które chcą podszkolić się z matematyki zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów lub indywidualne. Zapraszamy do udziału w kursie gitarowym prowadzonym przez członka byłego zespołu Jumanji – Jacka Balcarczyka oraz Tymoteusza Hermana – basistę zespołu Deadlines. Tworzone są grupy na różnych poziomach zaawansowania oraz dla różnych kategorii wiekowych.

Obecnie istnieje możliwość zapisania się na zajęcia online prowadzone za pomocą oprogramowania ZOOM. Forma taka będzie dla chętnych prowadzona również w przyszłym roku szkolnym, a także w czasie wakacji. Zapraszamy:)

Zapisz się na kurs
Przewiń do góry