ZAJĘCIA ONLINE – ZMIANY

Od 25 maja grupy I-VIII (dzieci do III kl.SP) wracają na zajęcia języka angielskiego do Edukomu. Plan oraz udział dzieci w zajęciach został skonsultowany z rodzicami. Osoby, które nie mogą lub nie chcą przyjść do Edukomu będą korzystały z transmisji z zajęć online. Zajęcia mają max 2 grupy dziennie z zachowaniem przerwy na wietrzenie pomieszczenia. Na stronie zamieszczony jest regulamin oraz zmieniony plan zajęć. Przyprowadzenie dziecka na zajęcia jest równoznaczne z przyjęciem regulaminu.

Uczestników kursu gitarowego zapraszamy od 18 maja na zajęcia. Zajęcia będą odbywały się z zachowaniem wszystkich wymaganych procedur- mierzenia temperatury, dezynfekowania rąk, zachowania bezpiecznej odległości, z użyciem maseczek lub drukowanych przez nas przyłbic.

Część kursów językowych prowadzimy nadal zdalnie używając zakupionego oprogramowania ZOOM. Plan zajęć został w kilku grupach zmieniony, można sprawdzić w zakładce plan zajęć – dopisek online.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zrozumienie trudnej sytuacji, cierpliwość i zaangażowanie w nowy dla wielu osób sposób nauki. Mamy nadzieję, że nie tylko nasze ale także uczestników pierwsze wrażenia i doświadczenia są pozytywne. Świadczy o tym również prawie zawsze 100% frekwencja. Aby ułatwić przygotowanie do zajęć przeprowadzamy ze wszystkimi połączenia próbne. W razie trudności technicznych prosimy o kontakt. Proponujemy wcześniejsze przygotowanie się przeprowadzając test na stronie www.zoom.us/test który sprawdza ustawienia audio oraz kamery. Zalecamy używanie laptopa, komputera choć korzystanie ze smartfona i tableta jest także efektywne. W przypadku małych dzieci zależy nam, aby widzieć się wzajemnie. Prosimy o przysyłanie adresów mailowych na zdalnelekcje@edukom.pl.

ZAJĘCIA ONLINE – ZMIANY
Przewiń do góry