Zakończenie zajęć

Dnia 22 czerwca ostatnie grupy zakończyły zajęcia. Uroczyste wręczenia świadectw odbędą się we wrześniu. Wszystkim kurantom, rodzicom dzieci, które brały udział w zajęciach bardzo, bardzo dziękujemy. Był to bardzo trudny rok i znaleźliśmy się w nowej sytuacji, ale dzięki zaangażowaniu nas wszystkich udało nam się w pełni zrealizować zajęcia językowe. Dzięki zajęciom online zdobyliśmy nowe doświadczenie. Wiemy, że z zajęć tych w niektórych grupach nie zrezygnujemy. Mieliśmy wielkie wyzwanie i daliśmy radę:) dzięki zaangażowaniu nas wszystkich.

Dziś odbyły się również po długiej przerwie zajęcia artystyczne. Fajnie, że byliście. Nie udało nam się zrealizować zaplanowanych zajęć kreatywnych, przesuwamy je na wrzesień. Zajęcia gitarowe jeśli będą chętni będą prowadzone również w wakacje. W wakacje można również skorzystać z indywidualnych zajęć językowych w atrakcyjnej cenie- ze zniżką 15 %.

Terminy rozdania świadectw, wyników z egzaminów pisemnych, dyplomów (także tych z warsztatów online z języka niemieckiego) zostaną podane na początku września.

W okresie letnim jak zwykle prowadzić będziemy sprzedaż podręczników. W stałej sprzedaży są podręczniki do religii do szkoły podstawowej, okładki, artykuły papiernicze.

Zachęcamy do zobaczenia zdjęć z ostatnich zajęć. Życzymy udanych wakacji i przede wszystkim duuuuuużo zdrowia, abyśmy mogli od nowego roku efektywnie pracować. Do zobaczenia!!!

Zakończenie zajęć
Przewiń do góry