O firmie

     Działamy od 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się kursami języka niemieckiego dla dzieci w przedszkolach, a następnie w szkołach, stąd też jako nazwę firmy wybrano niemieckie słowo ZWERG oznaczające skrzata, krasnala. W 1998 roku po wyremontowaniu lokalu przy ul. Narutowicza rozszerzyliśmy zakres naszych kursów o język angielski, francuski, włoski i rosyjski. W naszej ofercie mamy obecnie szeroką gamę kursów językowych, kursy gitarowe, muzyczne, artystyczne, matematyki przygotowujące do egzaminów, maturalnych, dla dorosłych i maluchów. Prowadzimy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne w siedzibie szkoły oraz z dojazdem do kursanta.  Nasi lektorzy dojeżdżają do firm i przedszkoli, kursy dostosowujemy do potrzeb uczestników. Prowadzimy również tłumaczenia tekstów. Nasza placówka wyposażona jest od początku w sprzęt komputerowy, rzutniki, oprogramowanie wspomagające kursy językowe. W ofercie mamy również kursy komputerowe dla dorosłych i dzieci. Wszyscy nasi kursanci mogą bezpłatnie korzystać z programów edukacyjnych używanych na zajęciach. W okresie letnim prowadzimy sprzedaż podręczników szkolnych oraz religii do wszystkich klas.. Posiadamy bogatą ofertę artykułów szkolnych i papierniczych.  Naszym głównym celem jest pomoc w rozwoju edukacyjnym dzieci i młodzieży z naszego rejonu.

 Ponadto zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz serwisem i usługami związanymi z komputeryzacją. Prowadzimy również małą poligrafię, wykonujemy usługi ksero, wydruki czarno-białe i kolorowe, bindowanie, laminowanie, przepisujemy prace licencjackie, magisterskie, CV, inne.

Od września 2011 roku posiadamy wpis jako Niepubliczna Placówka Oświatowa. 

    Szkoła posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod nr ewidencyjnym 2.24/00217/2011.Konto na które można regulować płatności:
Edukom Elżbieta Balcarczyk 41-935 Bytom ul.Jagodowa 7
MBANK 91 1140 2004 0000 3002 3142 0646

 

 

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

 

 

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

 

Administratorem Pana/i Danych jest:

Elżbieta Balcarczyk z siedzibą Bytom, ul. Narutowicza 3

 

 

Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu:

rekrutacji, udziału w kursach, realizacji obowiązku prawnego, wystawiana rachunków, faktur

Podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:

udzielona przez Pana/Panią zgoda na przetwarzanie danych lub realizacja umowy której jest Pani/Pan stroną

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Pana/Pani dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa

Okres przechowywania danych:

Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 5 lat po zakończeniu udziału w kursach lub po indywidualnym zgłoszeniu wypisania z bazy

Ma Pani/Pan prawo do:

  • dostępu do swoich danych oraz możliwość ich sprostowania,
  • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie przez Panią/Pana danych:

jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w kursie

 

 

Kolędowanie 2013Wspólnota Burego Misia
Wspólnota Burego Misia
Zajęcia Artystyczne
Zajęcia Artystyczne
Edukom z lotu ptaka
Edukom z lotu ptaka