Plan lekcji

Legenda:

angielski
niemiecki
komputerowe
francuski
rosyjski
DzieńGrupaSalaGodzina
PoniedziałekVsala I15.10-16.10
IVsala I16.15-17.15
zaj. artyst. zaaw.sala I16.20-17.20
IIIsala I17.20-18.20
zaj. artyst. sala I17.25-18.25
VIIIsala II18.25-19.55
matematykasala II18.40-19.40
WtorekVII SP37 kl4sala I13.30-15.05
IXsala I15.10-16.45
IIsala I15.30-16.30
Isala I16.35-17.35
IIIsala I17.45-18.45
XV LO, maturasala I19.20-20.20
Środamat. kreatywnasala I14.55-15.55
mat. kreatywnasala I15.55-16.55
VIIIsala I16.45-18.20
XIIsala II17.00-18.30
XIIIsala II18.25-19.55
dorośli ang. podst. sala II18.35-20.05
CzwartekIsala I16.00-17.00
IVsala II16.30-17.30
Xsala I17.05-18.35
XIVsala II18.00 -19.30
dorośli niem. zaaw.sala I18.40-19.40
Piątekmatematyka kreatywnasala I15.00-16.00
IIsala I16.00-17.00
VIsala II16.00-17.35
GITARAsala I17.45-18.45
Sobotazaj. ind.sala II9.30-12.40
GITARAsala II9.00-13.00
Rozdanie nagród konkurs 2015Wspólnota Burego Misia
Wspólnota Burego Misia
Zajęcia Artystyczne
Zajęcia Artystyczne
Edukom z lotu ptaka
Edukom z lotu ptaka